Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ženy + Juniorky

27. 12. 2015

O víkendu ve dnech 7 a 8 května 2016 jsme měli soustředění v Čeladné, kde jsme taktéž odehráli 3 zápasy a to nejprve proti starým pánům, Frýdku-Místku a družstvu Paskova.

První zápas byl prakticky takový na rozehrání, když jsme nepostavily do zápasu některé hráčky, které byly hodně vytížené a ostatní hráčky dostaly aspoň příležitost se ukázat. Zápas splnil vše, co jsme od tohoto zápasu chtěli a chlapi jim nic nedarovali o to cennější je vítězství.

FBK SKP La Comtesse Frenštát vs. Staří páni  2:1

G+A Ivanová / Konvičková, Strnadlová J / Kozová

Druhý zápas jsme hráli hned po zápase mužů a tak holky po předešlých dvou trénincích měli už hodně naběháno v nohách a taky se to projevilo na začátku, kde soupeř byl lepší a dostal se do vedení 0:3 pak jsme spustili vyšší rychlostní stupeň a dostali jsme se zpět do zápasu třemi góly 3:3 pak nakonec jsme prohráli dvěma góly v oslabení i když jsme ještě stačili srovnat na 4:4, tak jsme prohráli 4:5. Škoda zbytečných vyloučení.

FBK SKP La Comtesse Frenštát vs. Frýdek - Místek 4:5

Konvičková 1+1, Jalůvková Míša 1+1, Kozová 1+0, Jalůvková Markéta 1+1

Z tohoto zápasu jsme strach, když jsem viděl holky v neděli na tréninku utahané a navíc proti soupeři, který hraje ČFBU soutěž žen, ale do odpoledne jsme se dali do kupy a pak předvedli skvělou fyzicky náročnou hru s kterou měl soupeř neskutečné problémy. Soupeře jsme chvílemi mačkali a svírali, když nakonec 10 branek v síti soupeře mluví za vše. Škoda pár nedůsledností a taktickému zaváhání a nemuseli bychom dostat 5 branek.

FBK SKP La Comtesse Frenštát vs. Paskov Saruians  10:5

Kozová 5+0, Strnadlová Jana 0+5, Konvičková 1+0, Hutníková 2+0, Jalůvková Markéta 1+3

Kostelníková Ver. 1+0, Zdarsová 0+1, Ivanová 0+1

Dne 27.3.2016 jsme v rámci soustředění odehráli přátelské utkání proti družstvu Frýdku - Místku. Do zápasu jsme šli přímo z tréninkového procesu, tak se mohla projevit i nějaká únava a bylo znát, že ze začátku nám nějakou dobu trvalo, než jsme našli rytmus a postupem času jsme se dostávali do příležitostí, ale nakonec jsme se dokázali prosadit a to nováčkem Kristýnou Hluchaňovou. Druhá třetina již byla z naší strany kvalitnější, když jsme častěji ohrožovali soupeře a vstřelili další branky a to opět Hluchaňová následně Ivanová a Kozová. Po dvou třetinách byl stav 4:0 a pokud jsme soupeře pustili do nějaké střely, tak brankářky Fojtíková a Strnadlová M. vše bez větších potíži a s klidem zlikvidovaly. Třetí třetina byla opět aktivní z naší strany, ale nevyvarovali jsme se chvilkového zmatení a dostali jsme branku, ale v závěru jsme ještě dvakrát pokořili brankářku soupeře a to opět z hole Kozové a taktéž z hole Konvičkové.  Celkový stav 6:1 odpovídal předvedené hře, al je nutno dodat, že soupeř nepřijel úplně v plné sestavě i tak sympaticky bojoval.

FBK SKP La Comtesse Frenštát p/R  - Frýdek - Místek    6:1

G+A

Hluchaňová / Kozová

Hluchaňová / Kostelníková M.

Ivanová / bez asistence

Kozová / Jalůvková Mar.

Kozová / Strnadlová J.

Konvičková / Jalůvková Mar.

 

Dne 24.01.2016 jsme odehráli přípravné dvojutkání v Paskově a to s místním klubem žen Paskov Saurians. Bohužel jsme se museli obejít bez útočného dua Kozová, Jalůvková Markéta, jelikož ty plnily povinnosti v juniorské lize. Nicméně aspoň další holky dostaly prostor si vyzkoušet zápasovou atmosféru.

Oba zápasy byly jako přes kopírák, když soupeř byl lepší a měl více střeleckých pokusů, ale díky skvělému výkonu Táni jsme udržovali přijatelný výsledek. V obou zápasech ve třetí třetině jsme začali mít i šance a vždy se nám podařilo vsítit dvě branky.

Nicméně ve hře dopředu máme velké nedostatky, ale snaha holek je na dobré úrovni a už jen tréninkem zapracujeme na útočné a časem se dostaví i větší nebezpečnost našeho družstva.

 

Paskov Saurisns vs. La Comtesse Frenštát

1 zápas 3:2

G+A

Ivanová / Strnadlová J.

Konvičková / Strnadlová J.

2 zápas 4:2

Konvičková / Strnadlová J.

Jalůvková Míša / Strnadlová J.

 

Dresy na ligu pro ženy a juniorky

dres-holky.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dne 3.1.2016 jsme odehráli přátelské zápasy s Frýdkem-Místkem a to v Čeladné, kde obě družstva hrají domácí zápasy. První zápas měl velmi dobré tempo a nebojím se říct, že jsme měli jednoznačně více ze hry a byli jsme nebezpečnější družstvo. Dostali jsme se do vedení dokonce 3:1, ale pak jsme měli hrůzostrašných 5 minut, kde jsme přišli o vedení a prohrávali 3:4. Nakonec jsme dokázali vyrovnat a tak opět jsme dosáhli pouze na remízu 4:4. Střelecky se prosadila Karin Kozová a to celkem třikrát a jednou Katka Konvičková. Dvakrát pěkně nahrávala Kateřina Zdarsová. Moc pěkný zápas a děkují za bojovnost. Druhý zápas 1:1 nebudu komentovat, protože to už nezaslouží komentář z určitých důvodů, ale není to nic proti Vám holky.

FBC SKP La Comtesse Frenštát p/R         vs.          Frýdek-Místek                 4:4         

G+A

Kozová / Zdarsová

Konvičková / Zdarsová

Kozová / Jalůvková Míša

Kozová / Jalůvková Monika

 

FBC SKP La Comtesse Frenštát p/R         vs.          Frýdek-Místek                 1:1

G+A

Konvičková / Jalůvková Markéta

 

 

Na konci roku dne 27.12.2015 jsme měli to štěstí rozloučit florbalově, když za námi přijelo sympatické družstvo Paskova, které hraje  soutěž ČFBU. Nakonec jsme se domluvili na dvou přátelských zápasech, které jsme odehráli v naší domácí hale v Čeladné a to 3 x 12 minut čistého času. První zápas byl vyrovnaný, když jsme hráli systém, který jsme si před zápasem domluvili. Naše družstvo hrálo s vysunutým pressingem s cílem nabourat rozehrávku, což se nám docela dařilo i když jsme několikrát špatně převzaly soupeřky, ale přece jenom naše aktivita byla odměněna vedoucím gólem, když rozehrávku vystihla Karin a otevřela skóre. Následně se hrálo víceméně vyrovnané utkáním, když bych si troufnul říct, že jsme byli i nebezpečnější družstvo. Bohužel jsme ještě v první třetině dostali branku z nepřehledné situace, ale i takové branky se počítají. Druhá třetina byla ještě více vyrovnaná, ale přece jenom jsme byli nebezpečnějším družstvem a dokonce se nám podařilo vstřelit branku, ale pro postavení naší hráčky v brankovišti nebyla branka uznána. Zbraně jsme nesložili a ve třetí třetině a to zejména v její první polovině jsme byli lepším družstvem a z hole Markéty Jalůvkové jsme se opět dostali do vedení a to po akci Karin. Bohužel druhá polovina třetí třetiny byla lepší ze strany soupeřek, které ke konci ohrožovali více a více naší brankářku Míšu, která v této chvíli družstvo podržela. Bohužel jsme tlak nakonec nevydrželi, jelikož jsme 30 sekund před koncem inkasovali a tak první zápas skončil remízou 2:2.

FBK SKP La Comtesse Frenštát p/R  vs. Pakov Saurians          2:2

G+A

Karin Kozová / bez asistence

Markéta Jalůvková / Karin Kozová

 

Druhý zápas jsme od začátku zaspali, když soupeřky byly v první třetině jednoznačně lepší, když jsme byli všude pozdě a soupeř neustále hrozil a dokázal i vstřelit první branku. Ve druhé třetině po změnách v sestavě se hra velice zlepšila a opět jsme byli aktivním napadáním lepším družstvem na hřišti a dokonce jsme vstřelili dvě branky a to po akci Zdarsové pálila přesně Darinka a následně se po akci Míši Jalůvkové silově prosadila Karin Kozová. Do konce třetiny se ještě sama na bránu hnala opět aktivní Karin Kozová, ale bohužel neproměnila. Třetí třetina byla vyrovnaná a šance byly na obou stranách. Bohužel jsme to byli my, co jsme inkasovali a minutu před koncem opět, když jsme dostali branku v oslabení. Ke konci se opět řítila sama na branku Karin, ale střelou do brankářky již nesrovnala.

 

FBK SKP La Comtesse Frenštát p/R  vs. Pakov Saurians                                 2:3

G+A

Darina Ivanová / Kateřina Zdarsová

Karin Kozová / Jalůvková Michaela

 

Závěrečným hodnocením Vám děkuji holky za bojovnost a pokud se budeme vyvarovat zbytečných chyb, tak mohl být výsledek přívětivější. Každopádně máme určitě na čem stavět a myslím, že jdeme správným směrem a teď jen dopilujeme systémové věci a bude to už jen a jen lepší. Míša si v bráně dnes prošla velkou premiérou a velmi dobře obstála, když s přibývajícím časem byla více jistější a to byl hlavní účel tohoto přátelského utkání. U Darinky jsme se mohli přesvědčit, že pokud chce, tak bude skvělý centr, ale musí na sobě stále pracovat a makat. Míša Jalůvková, kdyby pravidelně trénovala, tak už je snad i v reprezentaci. Obranné řady máme dobře zajištěné a už jen jistotu na hokejce a rozehrávku vylepšit. Křídla se ještě musí naučit si přebírat hráče a vše bude už jen na nás, kam až to povede. Ještě jednou děkuji. Dalo se na to dívat a mělo to hlavu a patu, když výsledek není pro mě tolik důležitý.

 

 
 

 

Poslední fotografie


Kontakt

Jakub Lid

733544727

DarthJakub@seznam.cz

Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Statistiky

Online: 1
Celkem: 200009
Měsíc: 2318
Den: 53