Jdi na obsah Jdi na menu
 


Semily 2015 - Mistři

18. 11. 2014

Semily 2015 - mistři !!!!

Obhajoba vyšla v plné parádě a momentálně držíme dva mistrovské poháry ze tří největších florbalových soutěží u PČR v celé zemi!!!

Pěkně po pořádku začnu od začátku. Tento víkend jsme se vydali na obhajobu mistrovského titulu policejního turnaje konaného SKP Semily. Při vší úctě k dalším organizatorům turnajů v PČR je toto náš nejoblíbenější turnaj v rámci PČR, když tento turnaj nám přirostl k srdci a zázemí, které je nám poskytnuté ze strany pořadatelů je naprosto unikátní a tak jsme se v pátek vyrazili na dlouhou trasu cca 310 km. Přijeli jsme okolo 18:30 hodin a to již někteří v dobré náladě pomocí alkoholu. Ubytovali jsme se n útrobách OŘ Semily, kde jsme měli vše potřebné a k večeru za námi přišel i hlavní pořadatel, který s námi přátelsky poseděl. Během rozhovoru jsme se dozvěděli, že den před turnajem se mu odhlásilo jedno družstvo a tak jsme na poslední chvíli upekli variantu, že se turnaje účastní taktéž naše holky, které měly sebou hrací nádobíčko, jelikož měly v neděli domluvené přátelské utkání s místními děvčaty.  Ženy se na toto moc s ochotou nedívaly, ale nakonec přece jenom šly do boje.

V sobotu při startu jsme měli v bojích o titul dvě družstva. Naše družstva se v základních skupinách nepotkaly, jelikož muži byli ve skupině „A“ a ženy v skupině „B“. Muži svou skupinu vyhráli s počtem plných výher a ženy i přes velkou bojovnost a podporu veškerého publika prohrály ve skupině všechny zápasy a bojovaly nakonec o předposlední místo, ale jejích chvíle ještě měla přijít. V semifinále muži nastoupili proti ODL Praha, což byl velmi ambiciózní celek, který ve skupině necitlivě rozprášil naše ženy 12:0 a celkově jejich chování se moc nelíbilo, každopádně odveta byla sladká a naši muži za 20 minut nepovolili soupeři vsítit jedinou branku a po výsledku 2:0 postoupili do finále, kde se utkali proti SKPV Praha 2, když finále od začátku měli pod kontrolou a po výsledku 8:2 slavili opět po roce titul.

Jak jsem již naznačil, ženy chvíle žen ještě měla přijít, když o předposlední místo vyzvali domácí družstvo SKP Semily a popravdě hala při tomto zápase zažila neskutečné emoce a prostě jednalo se o něco neuvěřitelného. Naše ženy do poločasu prohrávali 1:5, ale z počátku vinou i podcenění soupeře ženy vsítili dvě po sobě jdoucí branky 3:5 a v té době se začaly ženy neskutečně dřít a makaly, jak jsem již dlouho neviděl. Táňa v brance předváděla něco úchvatného a začalo se, jak se říká jezdit po prdeli, když neskutečné sólo přes celé hřiště předvedla Darinka Ivanová, ano Darinka, která má 13 let a jako gepard pelášila na branku a pak zavěsila k tyčce 4:5, ale to již dříve soupeř začal hrát pěkně na plno, ale ženy makaly do úmoru a s bezchybnou Táňou nepustili soupeře do trháku. To již celá hala byla jak na trní. Naší chlapi místo toho, aby se chystali na finálový zápas, skákali a hecovali na tribuně, kde Víta lítal jak papírový čertík a já jsem málem na střídačce dostal infarkt. Soupeř ještě více se snažil vstřelit pro něho osvobozující branku, ale toto se mu nepovedlo a nakonec se podařilo našim ženám srovnat stav necelé dvě minuty, když Kateřina Konvičková zavěsila po pohledné akci s Martinem Adamcem, který vypomáhal ženám, a jeho výkon byl k jeho věku nadstandartním. Ke konci zápasu si již ženy hlídaly výsledek, ale nakonec musí děkovat Táňi, která 30 sekund před koncem vytáhla zákrok z kategorie zázračných, ale to, co předvedla během celého turnaje, bych klidně ohodnotil jako nejlepší ženský výkon v brance v dějinách ženského florbalu u PČR a to ještě nebyl konec. Jak jsem již uvedl, ženy zápas remizovali 5:5 a šlo se na nájezdy. Na nájezdy jsme byli určení jako první Martin, druhá Markétka Jalůvková a jako třetí Katka Konvičková. Prví jel soupeř a nádhernou kličkou nedal Táni šanci. Martin střelou s přehledem srovnal. Následně Táňa s ledovým klidem vychytala soupeře. Markétka Jalůvková předvedla nádhernou kličku, když si vychutnala soupeřového brankáře a šlo se do posledního nájezdu, kde Táňa i se štěstím nebyla překonána a od horní tyčky se míč odrazil ven. Tím holky porazily poprvé v životě tak na velkém turnaji mužské družstvo 6:5 na nájezdy.

Ještě musím přidat pár slov k nedělnímu přátelskému zápasu s FBC Turnov, který ženy prohrály 5:10, ale jedním slovem po sobotě, kde ženy dřely předvedly v neděli skvělou hru a to ještě v sedmi hráčkách proti 12 hráčkám, které byly odpočaté a ke konci zápasu se mi zdálo, že se hra již vyrovnala, ale soupeř byl velmi kvalitní a hraje 7 let a když vezmu maličkost, že naše hráčky z 80 procent ještě nehrají ani rok, tak holky mockrát děkuji, jste skvělé, úžasné a moc si Vás vážím. Jste plnou součástí našeho klubu a nedovedu si již náš klub bez Vás představit.

Přehled zápasu a nezbytné statistiky

SKP Frenštát vs.                              SKP Semily         6:1

Watroba 2+1

Marek Petr 2+1

Lid 1+2

Rejman 0+1

Horák 1+1

Pastorek 0+1

 

SKP Frenštát vs.                               SKP Liberec        6:2

Marek Petr 2+1

Macháč J. 1+1

Horák 0+1

Lid 1+1

Macháč Z. 0+1

Rejman 0+1

Watroba 1+0

 

SKP Frenštát vs.                              SKPV Praha II    4:0

Marek Petr 2+0

Lid 1+2

Watroba 1+0

Horák 0+1

Macháč J. 0+1

 

SKP Frenštát vs.                              ODL Praha          2:0

Lid 1+1

Watroba 1+0

 

SKP Frenštát vs.                              SKPV Praha II    8:2

Watroba 2+1

Pastorek 1+3

Lid 0+2

Horák 1+0

Macháč Z. 1+1

Marek Petr 3+0

Macháč J. 0+1

 

Tabulka bodování muži

 

Poř.

Přímení + jméno

B+A

Body

1.

Lid Jakub

4+7

11 bodů

2.

Petr Marek

8+2

10 bodů

3.

Watroba Vít

7+2

9 bodů

4.

Horák Robert

2+3

5 bodů

5.

Pastorek Tomáš

1+4

5 bodů

6.

Macháč Jan

1+3

4 body

7.

Macháč Zdeněk

1+2

3 body

8.

Rejman Jan

1+1

2 body

 

Tabulka bodování ženy

poř.

Příjmení + jméno

B+A

Body

1.

Adamec Martin

8+1

9 bodů

2.

Jalůvková Markéta

2+3

5 bodů

3.

Konvičková Kateřina

2+1

3 body

4.

Kozová Karin

0+3

3 body

5.

Kostelníková Markéta

0+2

2 body

6.

Ivanová Darina

1+0

1 bod

7.

Kostelníková Veronika

0+1

1 bod

7.

Rejmanová Pavlína

0+1

1 bod

 

 

     

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Semily

(Veronika Kostelníková, 31. 3. 2015 16:50)

Kubo, to je tak pěkně napsané, že jsem si to musela i vytisknout na památku :) Děkuji všem za skvělý víkend!

Florbalovy vikendik v Semilech

(Florbalovy vikendik v Semilech, 29. 3. 2015 21:25)

Kubi, trenere..s klidem muzu mluvit-psat za vsechny holky v nasem teamu, ze nase vykony pri vikendovych zapasech byly nasim podekovanim za vse, co jsi nas doposud naucil. Podekovanim za tve rady, zkusenosti, florbalovou skolu, perfektni zazemi a podporu celeho muzskeho teamu Red Dev.! Dik take patri trenerovi golmanky Jardovi, ktery sve cenne zkusenosti predava dal.. Vse, co jste nas naucili jsme rady zuzitkovaly a ukazaly vsem..sama za sebe jako kapitanka teamu La Com.chci podekovat vsem holkam a Martinovi za perfektni florbal, ktery jsme si uzily a take za super vikend plny srandy a zazitku...:-) Tana

Re: Florbalovy vikendik v Semilech

(Markéta, 30. 3. 2015 15:51)

Přesně tak :) a to, že mě bolí úplně všechno mluví za vše..dřeli jsme všichni a perfektně jsme si to užili..všem mooooooc děkuji :)

Gratulace

(Honza Pítr, 30. 3. 2015 7:52)

Krása kluci a holky.

 

 

Poslední fotografie


Kontakt

Jakub Lid

733544727

DarthJakub@seznam.cz

Archiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Statistiky

Online: 1
Celkem: 219481
Měsíc: 913
Den: 18